Žiji jen jednou... tak budu žít naplno a NIKDY se nevzdám!

Psychické cestování

5. července 2014 v 14:39 | Mcstery |  Šikana a vše k ní
Psychické cestování.
Psychické cestování je cestování, při kterém člověk ztrácí niť a pořád bloudí v mysli. Vezměte si, kolikrát jste se s někým bavili a přitom jste na jednou začali myslet úplně na něco jiného a nevěděli jste, o čem byla řeč. Stalo se vám to někdy? Netvrďte mi, že ne.
Máme tu, ale ještě další druh psychického cestování a to úmyslného. V tomhle případě se jedné o chvíle, kdy chcete zahnat čas anebo prostě a jednoduše uniknout té kruté realitě. Kolikrát jste se rozhodli projít tímhle cestováním vy? Kolikrát jste si vysnili v hlavě vlastní a lepší svět a prožívali úplně jiný život? Psychické cestování nás může pěkně poplést, ale může nám taky pomoct uniknout od problémů, i když podle mě bychom se měli svým problémům postavit čelem.

Existuje jeden velkej svět. Ale každej znás má ještě jeden. U některých je menší, než ten reálný a u některých je větší. Například u mě je mnohonásobně větší..
Jedeš autobusem a nandáš si sluchátka. Tak to dělá v autobuse hodně lidí ..v tu chvíli vypneš, koukáš z okna a už jseš ve svym světě. Někdo přemýšlí nad reálnými věcmi, někdo nad hovadinama, někdo si radši v hlavě vytvoří úplně něco speciálního, protože ty reálný věci občas stojí za *****
Není to ale jenom v autobuse. Já do svýho světa chodím pořád. Když jsem sama, tak jsem prostě tam, protože mně se tam líbí. Občas, v nějakym období do toho trochu spadnu :D To zní trochu divně, ale je to tak. Úplně vypouštim realitu, což je můj kámen úrazu.
Nejčastěji se v mym světě objevují kluci. Vždycky podle toho, kdo se mi zrovna líbí, což je docela logický, řekla bych.
Neříkejte mi, že vy taky nemáte vlastní svět, kam utíkáte, když je tady v tomhle světě všechno na nic..:O

http://em-crazy-girl.blog.cz/1211/kazdy-mame-svuj-svet

Časem ještě něco dohledám... našla jsem něco ač toho není moc. Lidi je důležité k tomu dodat, že v tom krásném cestování můžete uvíznout a můžete pak skončit jako schizofrenik... pozor na virtuální život v hlavě...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama