Žiji jen jednou... tak budu žít naplno a NIKDY se nevzdám!

Holiday or Holyshit

16. srpna 2014 v 17:18 | McStery |  Sára, jméno mé!
Samota. Držela jsem se sama až do sportovního týdne, na který jsem musela. Bylo to zvláštní. Všichni mě na sporťáku, i přesto vše, přijali. A já zapadla mezi holky a ještě se k nám přidali 2 kluci. Měla jsem radost. S jedním z nich jsem měla jet v lodi, když jsme jeli na lodě a já věděla, že on mě nevyklopí. Příteli se to ale nelíbilo a podle něho jsem měla jet s jedním blbcem, který tam nakonec cvakal lidi, co vezl, jen tak ze srandy. Takže jsme se s přítelem hádali přes telefon snad celý sportovní týden. Jestli jsem si to užila, tak jak jsem chtěla? Moc ne. Pořád jsem hlídala mobil, abych náhodou ho ani jednou nezapomněla zvednout a zachraňovala jsem tím náš vztah.
Po sportovním týdnu už bylo vše fajn. Třída mě víceméně přijala a já se měla s kým bavit, protože jsem si našla kamarádku, která vypadá jako Miley Cyrus až na to, že jí to sluší :) Říkám jí Vopelka. Trávila jsem s ní všechen čas v cizím městě a byla jsem spokojená, ač přítel nevěřil, že se scházím jen s ní. Vše bylo na nic jen proto, že přítel se rozhodl po incidentu na plese mi nevěřit. Jenže už to je 3,5 měsíce a pořád je jak minové pole. Něco se málo stane a on vyletí. Nebojte se mu pak vše říct. Můj strach je možná už přehnaný, ale díky příteli panikařím, i když mi jen někdo z klučicí části třídy řekne "Ahoj".
Strach, samota, staženost, svázanost, třesavka…
to vše bylo zpátky jen kvůli jedné chybě v únoru, za kterou jsem k tomu všemu vážně nemohla. Těšila jsem se na prázdniny, ale ty byli ještě dost daleko, protože po sporťáku si 2 učitelky řekly, že jim najednou 14dní před uzavřením známek chybí moje známky a že si za 14 dní z matiky i francouzštiny musím dopsat testy. Z frájiny to bylo 7testů a z matiky 8. Matiku ani francouzštinu zrovna neovládám, takže to bylo náročné a já matiku nakonec vzdala a nechala si ji na prázdniny. Díky všem těm testům jsem ale měla pocit, že prázdniny se vzdálily o dalších 20 dnů. Skvělé prázdniny předemnou. I přes matiku jsem se na ně ale stále těšila, protože budu moct být s Keksem a hlavně jsem doufala, že aspoň měsíc budu moci být s miláčkem, který už mě díky bohu týden před prázdninami přestal stresovat, a vypadalo to, že mi zas věří aspoň do běžné normy.
O prázdninách jsem měla ještě mít 2krát týdně praxi na veterině. Opravdu jsem se tedy těšila.
Bohužel vlastně nebylo na co.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama