Žiji jen jednou... tak budu žít naplno a NIKDY se nevzdám!

Postavy anebo zmatek se povoluje

22. srpna 2014 v 17:21 | McStery |  Sára, jméno mé!

Takže... Dnes to nebude klasický článek, ale bude to výčet všech postav, které jste zde zatím mohli potkat. Já sama vím, že je někdy těžké si pamatovat jména a co s nimi tedy souviselo a toto by Vám mělo pomoci se zorientovat i zpětně takže začínáme!


Team A - Šikanátoři

Poisonous Envy

1. Ivana - Štíhlá, cca 165 cm vysoká, barva vlasů… taková ta divná (babička vždy říkala barva počůrané slámy), přihrbená s orlím nosem. Pro všechny lidi mužatka. Věnuje se jen kung fu, atletice a hraní league of legends. Stala se největší třídní hvězdou. Každý jí uctívá a posluhuje jí, jako by to byla královna. Mimo mojí třídu ji nikdo ale nemá rád, každý jí má za nejošklivější, nejarogantnější, nejdivnější… prostě samé nej v negativním smyslu. Jen moje třída je z ní paf!

2. Matyáš - Nohsled Ivany. 170 cm vysoký pihovatý kluk připomínající orangutana. Taky proto mu mnoho lidí říkalo opičák. Má rozpláclý nos a dělá tanec v místní taneční skupině. Zároveň studuje balet a často působí jako gay. Jeho rodina vlastní hospůdku, která mu přišla vhod v době, kdy se třída rozhodla šikanovat jeho. Doteď tam musí pořádat pivové dýchánky, aby ho Ivana nechala jako nohsleda a nevozila se po něm.

3. Třídní profesor -Nejmladší učitel na škole - cca 35let. Podle mě je ošklivý. Má děsivý předkus a jeho hodiny byly ve stylu - "Třído měli bychom brát Severní Ameriku tak prohledejte do příště tetičku Wiki a teď si můžete dělat, co chcete."
A opravdu jsme mohli si dělat, co jsme chtěli. Na školním výletě měl milenku jako zdravotní sestru a s druhým učitelem si užíval alkoholové zábavy. Alkohol a cokoliv jiného zakázaného se povolovalo. A tak díky tomu, že byl nejmladší a nejpovolnější se u nás děvčata - dilinky- rozhodly, že se s ním vyspí = a sázka byla na světě. Mě naštval ale hlavně tím, že dění ve třídě naprosto přehlížel a ještě mi div nevynadal. Prostě šikana je něco, co nevidí. A narušení soukromí tím, že nahlédne na fb mu taky cizí není.

4. Profesor matematiky a fyziky - starší pán, co má před důchodem a tudíž mu ani nemám za zlé, že šikanu přehlížel, protože kdo by chtěl před důchodem řešit, že je ve škole šikana. Svoje ale narážky si mohl odpustit, neboť tím třídu jen pobízel. Vždy měl svého oblíbence a tomu prominul vše, na co si člověk jen vzpomene.

5. Ředitel - Člověk, který má vzbuzovat respekt spíš vzbuzuje lítost. Je nemocný, ale taky nepředvídatelný. Je silné postavy a na škole, pokud nemáte problémy, pro vás bude dokonalým ředitelem. Pokec o dění ve třídě. O vašem koníčku. O všem co je pozitivní se připouští. Pamatuji doby, kdy jsme s kamarádkou s milým panem ředitelem rozmlouvali o věcech ze třídy. Proto jsem z něho původně měla dojem, že když se opravdu bude dít něco, co je špatného, že mi pomůže. Nakonec se z něho vyklubal výbušný chlap, který prostě nepřizná, že šikana v té třídě je. Ještě agresorům pomůže, aby z toho oni vyšly bezúhony. Milý člověk opravdu.

6. Zástupkyně ředitele - Měla by to být osoba, která v případě nouze ředitele zastoupí. No mě akorát potápěla. Její výraz byl šílený. Je vysoká. Má mikádo střižené asi dle hrnce a oči, které opravdu vrhají blesky. I dnes, když jí potkám, mě děsí. Raději na mě koukne z vrchu a ani mě zpětně nepozdraví. I takový jsou lidi.

7. Vladimír - Kamarád od mých 2let. Teda to jsem si aspoň myslela. Na jednom plese se opije a zničí můj vztah. Poté se už zachová jen jako člověk, který myslí jen na sebe a na to jak z toho vyjít čistý, zatímco někdo slízne to, co on nadrobil. Zrada bolí a to hlavně od člověka, od kterého to vůbec nečekáte.

8. Mates - Vlastně sem ani nepatří, neboť je to můj nový spolužák na nové škole, ale... Řekněme, že to je člověk, s kterým jsem se začala v dobré víře bavit, a on nakonec chtěl jen jedno. A mě málem moje víra v dobrotu lidí opět málem zničila vztah. Další majáček v mém okolí.
Team B - Spojenci


1. přítel Jára - Pihovatý, cca 180 cm, zelenooký, pihovatý svalovec, který mě miluje, čemuž stále nemohu uvěřit. Není u mě vždy, když potřebuji, ale omlouvá ho vzdálenost, která nás dělí - 60km. Kvůli mé naivitě jsem o něho již mnohokrát málem přišla. Stará se o to, abych nekouřila a nedělala špatné věci, což je někdy potřeba. Kvůli mě si vymaloval pokoj zeleně, což mi přijde jako krásné gesto. I to, že si sehnal zelený, rozložitelný gauč do pokoje k tomu. Dělá, co může a já ho miluji.

2. Alina - Hodná holka z Kazachstánu, která to prostě jen nemá lehké a objevila se ve špatnou dobu na špatném místě. Je zrzavá, asi 170cm vysoká holka, která ráda pomáhá lidem. Doma musí neustále se starat o 2 brášky, protože její rodiče na ně nemají čas. Zároveň ve svých 19 letech už bydlí sama se svým přítelem a vyvařuje mu. Víc uklizeno jsem nikdy neviděla. Snad každý den peče. Má 3 brigády, aby byt a PSA Donnu utáhli. Oba dva pracují, ale ona je ještě studentka a od tohoto září nastupuje na zdravotnickou střední školu. Od prváku a to jen kvůli situaci na naší staré škole.

3. Keks - Tak u popisu této dívky bych se zasekla na hodně a hodně dlouho. Řekněme, že si nás lidi pletou. Že jsme dvojčata. Známe se od asi 4 let, ale nevíme o tom. :D Chodily jsme spolu totiž jako písklata na místní baletní školičku. Chodila o třídu níž než já, ale i přesto jsme si spolu užívaly školních výletů- Francie (Provence), Anglie (Londýn) a Skotsko. Zažily jsme spolu toho, co nejvíc jsme mohly. Někteří si na ní kvůli mě dovolovali, ale ona měla skvělou třídu, která za ní stála a měla ji ráda. A měli rádi i mě. Přijali mě mezi sebe a já se mezi nimi začala cítit mnohem lépe. Přezdívka Keks souvisí s návštěvou Londýna. Legrační příhoda, o které radši asi pomlčím. Možná ji zveřejním někdy v budoucnu. Keks chce jít na práva. Je to drobná blondýna s vlasy na ramena. Hubená - 50kg. Má 2 sestry a pejska Ronyho. Často trávím dny s ní, a když se měsíc nevidíme? Nic se neděje, neboť naše přátelství naváže tam, kde skončilo. Je neskutečné, jak pevné to přátelství je. Je to opravdu ta nejlepší kamarádka a to tuto nálepku od 7. třídy nepoužívám.

4. Tara - Je to spíš kamarádka Aliny. Já ji mám sem tam problém vystát, neboť je to kapánek facebook dilinka. Není den, kdy by na svoji zeď nedala 3 fotky a 8 statusů. Je jednoduchá, ale hodná. Bohužel jsem ji stáhlá sebou ke dnu taky a ona bude od prváku studovat na číšnici. Díky třídě, ale i rodiným a vztahovým problémům skončila v rukách psycholožky.

5. Osmejn - No jo. I k němu jsme se dostali... Můj virtuální koňský přítel. Nesuďte mě. :)

6. Darián - Bývalý přítel (upřímně vztah bez lásky z mé strany). Ale jeden z mála spojenců z bývalé třídy. Po mém odchodu ze třídy se třída pustila do něho a on se složil.

7. Gabriela - Bývalá kamarádka, která mě v prváku odkopla v domnění, že ji Ivana nechá. Zmýlila se a teď piká ona. Od začátku třeťáku spojenec a kamarádka bez důvěry.Team C - Rodina

Claudia

Maminka Šárka je esotericky zaměřená a má neustálou potřebu zkoumat, co je a co není škodlivé pro zdraví lidí. Chodí do karmické školy, pracuje v solné jeskyni a čte pouze knihy jako je například The secret a jiné knihy o meditaci a duševním rozvoji. Má šílenou potřebu o tom zahlcovat moji hlavu a já se pak přistihnu, že obědy jiných lidí komentuji například jako " víš jak je to nezdravé? Kolik to má éček?..." a další a další poznámky. Kamarádky se mi dost smály, dokud to nezačaly dělat taky. :D
Tatínek Eda je naopak zapřisáhlý realista. Nevěří ničemu, co mu někdo nedokáže. Pracuje jako pojišťovák a i kvůli tomu tvoří polovinu naší knihovny knihy od Kiosakiho nebo Maloneyho. Není den, kdy by nechodil pozdě domů z práce nebo ze squashe, který hraje každou volnou chvilku. Takže ho upřímně moc nevídám a vím o něm hlavně to, že je bručoun.
Bratříček Martin (tedy spíše Marťan) je maminčin mazánek a raubíř v jednom. Marťanovi je 15let a je závislý na PC, TV, mobilu a PSP. Pokaždé, když mírním jeho závislost, stává se dlaždičem. I tak ho mám do jisté potřebné míry ráda.
Náš pejsek Amálka je roztomilý bígl. Je jí 10 let a je neskutečně čilá. Každý víkend dovádí s psími kamarády v lese. A náš druhý pejsek Amy je labradorka. Je 11let stará a už je na ní její věk vidět. To ale jí vůbec nebrání být pořád tak láskyplná ke všem kolem sebe.
A dvě kočky - kocourek Astek a kočička Čoklidka- jsou velké mainské mývalí kočky, a když říkám velké tak myslím velké. :D Neustále spí, honí se po bytě, rozbíjejí věci, tváří se děsně nevinně, lezou po skříních nebo tráví odpoledne sluněním na kočičí verandě.

Team D - Nestranící (ostatní postavy)
La muerte

1. Adam - Taneční partner
2. Evenlyn - spolubydla v nemocnice
3. Míša - spolubydla v nemocnice
4. Anet - Nová spolužačka, kamarádka z tance
5. Vopelka - Nová kamarádka na nové škole. Miley Cyrus - velká podoba
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jacqline Jacqline | 24. srpna 2014 v 18:02 | Reagovat

:-D

2 Mcstery Mcstery | Web | 26. srpna 2014 v 15:15 | Reagovat

[1]: Copak nelíbí? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama