Žiji jen jednou... tak budu žít naplno a NIKDY se nevzdám!

Prázdné prázdniny

26. srpna 2014 v 15:11 | McStery |  Sára, jméno mé!
Přišli tedy prázdniny a vše mělo být dokonalé, krom maličkostí - neklasifikace matika, angličtina a francouzština. Jinak jsem měla dále docházet k psycholožce , být u přítele nebo s ním na dovče, být s Keksem a užívat si čas s Alinou. Ještě tedy i docházet 2x týdně na praxy na veterinu.


Na začátku prázdnin jsme se stihli zase pohádat a já už věděla, že to budou prázdniny na nic. Většinu prázdnin jsem nakonec strávila u Adamové sestry Alice a s Keksem. Když ale nemohly ony byla jse msama a musela makat. A tak jsem si ani nevšimla, že je polovina prázdnin v trapu. Všichni kolem mě podnikali různé akce s přítelem nebo svými přáteli a já seděla většinu času doma na zadku a odmítala se učit. Přítele jsem za červenec viděla 2x. Jednou si jel do našeho města něco koupit, ale měl jen hodinu... takže jsme se viděli 1hod a on zas zmizel. Když jsem ho chtěla pak vidět zas musela jsem si za ním dojet. Byla jsem tam 1 noc a jela domů. Takže jsme spolu vlastně tyto prázdniny ani nebyli a to jsme 26.7. slavili rok spolu. No jo někdy nám to prostě nevychází vždy tak, jak bysme chtěli.

Abych pravdu řekla ničí mě ještě jedna věc. Tanec. Vždy jsem ho používala místo boxovacího pytle. Chtělo se mi brečet? Tančila jsem. Chtělo se mi smát? Tančila jsem. Chtěla jsem někoho zmlátit? Tančila jsem. Tanec je prostě mojí součástí. Žiju jím, i když byly roky, kdy jsem to nesnášela. Ono zase být pořád na podpatku a vytvářet na tom pohyb takový, abyste působili jako žena nebo jste byli sexy, není zrovna hračka. Krev byla na denním pořádku a bolest kolen a běhání po doktorech mi taky nebylo cizí, ale po pár letech mě ta bolest a znázorňování emocí na parketě dostalo. Zamilovala jsem se do tance, do hudby a do lidí kolem toho. Takže není divu, že když mi někdo bere můj život, tak mě to zraňuje a bolí. Můj taneční partner totiž je o 2 roky mladší než já a myslí si, že je na tanec moc starý. Řeknete si- tak ho vyměň... Jenže když s někým tančíte 12let je to pro Vás jako opustit bratra. On chce tančit jen rekreačně a já toužím závodit. Chtěla bych tomu dát svůj život, ale bez partnera, co chce, se mi to nepovede. Takže jsme se zasekli na třídě B (Třídy jsou D(začátečníci), C, B, A, M(mistři)). Ve třídě B jsme už byli finálové Béčka a nasbírali jsme i 2 finále z nutných 5. Chybějí jen 3! Nenaštvalo by Vás to? Celé prázdniny se jen dozvídám jak ho jeho nová přítelkyně proti mě poštvává. S tou holčinou jsem byla kamrádka a často jsme se spolu smály. Od doby co je s Adamem se ale snaží, abysme spolu už nikdy ani nepromluvily. Někdy mi je z toho do pláče, protože to, čemu on věří by se člověku zvedl žaludek. Takže s přestupem prostě na novou školu jsem ztratila asi už definitivně i tanec. Prázdniny prostě nabrali rychle obrátek a já už řeším jen školu a tanec. A přítele samozřejmě, protože ho moc miluji a tento aktuální týden bydlí vlastně u mě. Je to úžasné protože mě přivádí na jiné myšlenky a já nemyslím tedy na to, že se po prázdninách už nevrátím na parket. A když tak už ne jako plnohodnotná tanečnice. Zatím tedy si užívám jeho přítomnost a snažím se mu vyvařovat a péct k jeho spokojenosti. Láska přece prochází i žaludkem :D

Jak tedy můžete vidět moje prázdniny v rychlém shrnutí jsou naprosto hrozné. Já ale zažila i jednu věc, na kterou nezapomenu a to s mojí nej kamarádkou - Keksem. Tento zážitek Vám raději popíši v dalším článku a budu doufat, že se bude líbit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama